Mai 19 2020

Uzupełnianie agregatów chłodniczych Climaveneta w magazynie

Magazyn firmy Europrom jest stale aktualizowany o nowe urządzenia najlepszych światowych marek urządzeń chłodniczych. Przedstawiamy 8 agregatów chłodniczych Climaveneta WRAT. Linia agregatów chłodniczych reprezentowana jest przez takie pojemności: 300, 112, 77 i 44 kW.чиллер

Agregaty z tej serii są wyposażone w wymienniki ciepła do swobodnego chłodzenia – opcja FREE COOLING. Tego rodzaju chłodnice cieczy doskonale nadają się do budynków mieszkalnych i przemysłowych, w których wymagane jest chłodzenie nawet w chłodniejszych miesiącach lub gdy temperatura otoczenia jest niższa niż temperatura wody wpływającej do agregatu. W trybie „swobodnego chłodzenia” ciecz jest chłodzona za pomocą powietrza zewnętrznego. W ten sposób sprężarka działa przy znacznie niższym obciążeniu lub całkowicie się wyłącza. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie pożądanej wydajności chłodzenia pod warunkiem minimalnego zużycia energii. Funkcję tę zapewniają zawory trójdrożne i odpowiednie wyloty w obiegu wody.

Półhermetyczne sprężarki tłokowe są instalowane w agregatach chłodniczych WRAT. Ten model działa z czynnikiem chłodniczym R-407C, który nie zawiera chloru i nie niszczy warstwy ozonowej. Ponadto sprzęt ma moduł hydrauliczny, który obejmuje pompy.

Wszystkie agregaty chłodnicze dostępne w magazynie z tego modelu należą do wersji cichej. Cichą pracę urządzenia zapewniają wentylatory osiowe z 6-biegunowym silnikiem elektrycznym i aluminiowymi łopatkami wirnika.

Obudowa chłodziarek wykonana jest z peralumanu (stopu aluminium i magnezu); rama wykonana jest z profilu aluminiowego, co gwarantuje ochronę przed czynnikami zewnętrznymi na wewnętrznym wypełnieniu chłodnicy.

Ponadto wyposażenie tej serii ma zawór termostatyczny, osuszacze filtrów, wzierniki, elektrozawory w przewodzie cieczy, mikroprocesorowy system sterowania, który upraszcza i sprawia, że ​​obsługa agregatu i jego obsługa są idealne.

Firma Europrom gwarantuje jakość zakupionego sprzętu chłodniczego. Nasi eksperci zawsze pomogą ci w wyborze odpowiedniego sprzętu, w zależności od określonego przez ciebie parametru, w obliczeniu wydajności chłodniczej, lub możesz to zrobić samodzielnie, korzystając z kalkulatora na naszej stronie internetowej.

Szeroka gama i przystępne ceny od lidera w sprzedaży urządzeń chłodniczych na Ukrainie.